Zdá se ti, že kryptotrh je jeden velký chaos, ve kterém se nevyznáš? Moje práce je, že v něm dělám pořádek. Každé ráno tvořím analýzu, na základě které získáš o trhu všechny důležité informace.

Ne, není to další signální skupina, která ti napíše teď nakup a teď prodej. Takové skupiny totiž bohužel fungují jen teoreticky, v praxi se tam objevuje řada problémů, jako třeba že nestihneš nastoupit do obchodu, protože jsi zrovna v práci, a tak nemůžeš neustále sledovat Telegram. A když ten obchod konečně stihneš, je to zrovna ten ztrátový. Ve finále máš portfolio stejné jako před měsícem, ale vyhodil jsi 1000+ korun za členství. Poznáváš to?

Proč nedávám “signály”?

I Já jsem kdysi byl v situaci, kdy jsem obchodoval čistě podle signálů. Nefungovalo to a musel jsem se to naučit sám. Později jsem se dostal i do situace, kdy jsem vedl skupinu, která posílala signály. Opět jsem zjistil, že ikdyž sdílím kvalitní obchody, členové to nezvládají. Tudy prostě cesta nevede. 

Proto jsem přemýšlel, jak to udělat jinak. Jak to udělat, aby ta práce byla užitečná pro všechny. A došel jsem k tomu, že pokud každý den pošlu přehled o tom, co můžeme od trhu očekávat, ostatním to pomáhá! Více než měsíc jsem tyto analýzy sdílel zdarma a měly obrovský úspěch. V anketě mi 96% členů kanálu odpovědělo, že analýzy jim denodenně pomáhají a vydělávají díky nim. Proto jsem se rozhodl založit skupinu Premium TA.


Zní to hezky, že?

Ale nejspíš se ptáš, jak to vypadá, v praxi.  Obrázky vydají za tisíc slov, zde jsem jich pro tebe tedy pár připravil. Vždy je nahoře predikce a pod ní skutečný průběh:


A jestli podle nich zvládnete obchodovat?

Nedávno mi napsal jeden z členů tuto zprávu:

Na celou historii obchodů se můžeš podívat zde, ale když to zkrátím, tento člen dokázal pomocí analýz rozšířit svůj účet o 271% během 2,5 měsíce!

Chtěl bys takový výsledek?

Možná uvažuješ, jestli se ke skupině přidat. Pojďme si tedy shrnout, co všechno uvnitř Blockspace Premium TA získáš:

Ale kolik to bude stát?

Získáš toho opravdu hodně, takže se možná bojíš ceny, je to tak? Členství v privátních skupinách se v Česku pohybuje v řádu několika tisícíc měsíčně.

Ikdyž věřím, že Premium TA má také takovou hodnotu, rozhodl jsem se, že touto cestou nepůjdu. Nebudu po tobě tedy chtít X tisíc za měsíc. Dokonce ani tisícikoruna to nebude. To, že každý všední den dostaneš úplný přehled o trhu, některé z mých osobních setupů a další informace, které veřejně nikdy neseženeš, jsem se rozhodl dát za 300 korun měsíčně!

Ano, čteš správně. Chci, aby byla služba dostupná úplně každému. Proč? Nechci se dál dívat, jak velryby vysávají peníze z drobných traderů, kteří zkouší obchodovat. Mám výhodu ve zkušenostech a chci ji s tebou sdílet.

Z referencí, které mi neustále chodí, věřím, že se záměr daří:


Do dnešního dne jsi možná ráno vstal, podíval se na trh a zjistil, že se opět něco událo a vůbec nerozumíš tomu proč, a co bys s tím měl dělat. Pokud se přidáš ke skupině Premium TA, získáš nadhled. Ráno vstaneš a v Telegramu budeš mít nachystané informace o tom, co aktuální pohyb znamená, co očekávám jako nejpravděpodobnější další vývoj a jak se podle toho zařídit. 

To zní o něco lépe, že? V tom případě nemá smysl čekat. Trh se neustále hýbe a příležitosti ti úplně zbytečně mizí mezi prsty. Kdy bys chtěl začít, když ne dnes? Nebuď ten, který se nechá trhem spláchnout. Buď ten, který se na vlnách trhu veze!


,,Tradingu se aktivně věnuji asi dva roky a zajímá mě především trh kryptoměn.
Své analýzy sdílím každý všední den a pravidelně také pracuji na výukových lekcích. “

Andrej Kalvoda