Bison: Mobilní trading, na který se můžeme těšit!

Jedna z německých burz vytváří zbrusu novou mobilní aplikaci pro trading kryptoměn. Ponese jméno Bison a oficiální spuštění by mělo proběhnout už v září tohoto roku. Svým uživatelům slibuje jednoduchost, rychlost a spolehlivost, určitě tedy můžeme čekat, že pomůže dalším lidem do světa kryptoměn, protože nynější systém se stálě spoustě lidí zdá zbytečně složtý.

Pokud chcete dostávat podobné aktuality pravidelně, můžete nás sledovat na facebooku, nebo telegramu ?

Co bude tedy appka umět?

Když se v září spoustí, budete moci zatím obchodovat 4 kryptoměny v páru s Eurem – Bitcoin, Litecoin, Ethereum a Ripple. Tvůrci slibují, že tradingových párů bude postupně příbývat.

Velké lákadlo je kromě jednosuchosti také jejich novinka – kryptoměnový radar. Funguje tak, že systém prochází (dle stránky) až 250 000 tweetů a analyzuje o jaké kryptoměně lidi píší a jestli je to spíše pozitivní, nebo negativní příspěvek. Prakticky tedy jde o živou analýzu sentimentu na trhu, které jde opravdu důvěřovat. V čase psaní tohoto článku vypadá radar následovně:

Vidíme tedy, že mezi vůbec nejzmiňovanější patří BTC a ETH a všechny 4 kryptoměny jsou v neutrální, nebo lehce optimistické zóně. Na radar se můžete podívat živě zde.

 

Pokud Vás appka zaujala, můžete se přidat na VIP list na oficiálních stránkách Bison, dostanete tak možnost být mezi prvními, kdo aplikaci vyzkouší a zároveň budete zařazení do náhodného losování o ceny (podle toho, kolikátí budete na žebříčku zalistovaných VIP osob). VIP zalistování samozřejmě nic nestojí, jde pouze o to, aby byl o appku po jejím vzniku zájem 🙂

Momentálně je na listu asi 4800 osob, takže mátemožnost vyhrát LTC, nebo XRP.

 

Co si o takovéto aplikaci myslíte Vy? Chtěi byste ji zkusit, nebo raději zůstanete u starých, osvědčených variant? Dejte nám vědět do komentářů.

Pokud chcete dostávat podobné aktuality pravidelně, můžete nás sledovat na facebooku, nebo telegramu ?

Napsat komentář