Co se stalo ve světě? 29.4.2018

Vzniká univerzální peněženka na všechny kryptoměny

Asi každý už přemýšlel nad tím, proč ještě neexistuje peněženka, kde bychom mohli uskladnit úplně všechny kryptoměny. Dva obrovské startupy ve světě kryptoměn, Blockstack a Shafeshift nabídly odměnu 50 000 USD pro toho, kdo do 29.6.2018 vytvoří nejlepší univerzální peněženku na kryptoměny, která bude schopna pojmout nejen prakticky všechny kryptoměny, které jsou dostupné na trhu, ale dokonce i ty, které ještě nevznikly.

Xan Ditkoff, partner startupu Blockstack si myslí, že jsme v tomto trhu nyní tak brzy, že budoucí vítěze na trhu ještě nemůžeme znát, protože ještě ani nevznikli. Proto je extrémně důležité, aby peněženka byla připravena na takovéto kryptoměny.

 

 

Warren Buffet: koupě Bitcoinu není investice

Warren Buffet nedávno v rozhovoru pro Yahoo finance vyjádřil svůj názor, že pokud kupujete Bitcoin, neinvestujete, protože Bitcoin není něco, co by produkovalo další hodnotu. Je to jen spekulace na to, že někdo další bude ochoten zaplatit více. Warren Buffet je známý svým negativním  názorem na kryptoměny, již na začátku roku tento proslulý investor prohlásil, že kryptoměny nakonec skončí špatně.

Podobný názor má i bývalý CEO společnosti PayPal, Bill Harris. Na začátku tohoto týdne prohlásil, že Bitcoin je “scam”, protože je jako platidlo nepoužitelný, je extrémně volatilní, nemá žádnou vnitřní hodnotu a většina jeho větších uživatelů jsou kriminálníci.

Je zajímavé, že Peter Thiel, který ho nahradil ve funkci CEO PayPal je ve světě známý svým býčím názorem na Bitcoin, kdy mluví o revoluci ve finančním světě.

Nechcete přijít o další čerstvé novinky? Sledujte nás na facebooku, nebo telegramu!

Charlie Lee potvrzuje spolupráci s Tokenppay

Nedávno vyšlo najevo, že Charli Lee jedná se společností TokenPay o spolupráci při koupi banky. Jeden z důvodů je možnost vydání běžné debetní karty podporující LTC. Charlie Lee tuto spolupráci potvrdil s tím, že vše je stále v jednání

Binance investuje 15 milionů v Bermudách

Zakladatel a CEO Binance v pátek podepsal s Bermudským ministrem financí “memorandum of understanding”. Dle serveru Cointelegraph Binance plánuje vytvoření základny právě v Bermudách, kde vytvoří dalších 40 pracovních míst. Plánuje investovat do 10 milionů dolarů do vyškolení pracovníků v obsti vývoje blockchainových technoogií a dalších 5 milionů USD plánují investovat do nových blockchainových společností na Bermudách.

 

Dalších 5 společností používá síť Ripple

Ripple si získal 5 dalších rákazníků z Evropy a Asie, kteří chtějí používat jejich platební síť. Tyto společnosti jsou dle serveru Coindesk FairFX, RationalFX, Exchange4Free, UniPay a MoneyMatch.

Tyto společnosti se shodují v tom, že bankovní převody pro ně velice drahé a ne tak užitečné. Pomocí RippleNet budou moci oslovit více zákazníků a zároveň ušetřit.

Více o platební síti Ripple zjistíte v našem článku

Nechcete přijít o další čerstvé novinky? Sledujte nás na facebooku, nebo telegramu!

 

 

Napsat komentář