fbpx
5

Prémiová analýza Bitcoinu! 10.10.2019

Pěkné ráno, Bitcoin nám došel do targetu, takto vypadá původní scénář s reálným vývojem:

Zvětšit graf

Po otočení v supportu 8120-8000 jsme se krásně odrazili a dosáhli target zóny 8680-8780 USD. Co přijde v následujících dnech je už daleko méně jasné a ikdyž to zkusím lehce probrat v druhé části analýzy, raději bych teď zůstal u intradenního pohledu, než nám BTC ukáže co by chtěl dělat dál.

Intraday:
Máme tu pěkně vyrýsovaný descending triangl (bearish), který ale je v rámci trendu nahoru, což vypadá jako bull flag. Podle proražení supportu/rezistence bychom tedy měli dosáhnout:

  • bullish target: 8740-8780 USD
  • bearish target: 8400-8330 USD
Zvětšit graf

Osobně se kloním spíš pro bearish variantu, a to z toho důvodu, že na hodinovém hrafu se nám vytvořil naprosto ukázkový bearish AB=CD pattern s prvním targetem právě kolem 8350 USD (což leží v zelené zóně). Druhý target by potom případně byl kolem 8120 USD.

Zvětšit graf

Swing:
Tady nemáme zatím žádnou změnu – včera jsme znovu otestovali 200D MA, o kterém jsem už vícekrát mluvil. Pro potvrzení vyznačeného scénáře jsem ale čekal, že denní svíce uzavře slabší.
S takovýmto daily close tu je celkem velká šance, že budeme mít ještě něaké pokračování nahoru, případně break klouzavého průměru. V takovém případě bychom pravděpodobně “předběhli” o krok napřed oproti scénáři a nejprve otestovali 9-9.6k. Odtud bych ale také čekal zamítnutí a pohyb dolů k 6k USD. Toto jsem rozebíral v pondělním videu, takže pokud je cokoliv nejasné, doporučuji začít tam.
(video je dostupné pouze v prémiové skupině)

Zvětšit graf

Závěr: Vzhledem k tomu, že Bitcoin došel do targetu a situace je nerozhodná, jsem zavřel všechny pákové longy, které máme nabrané od 7800 a 8100 a nechal bych trh určit směr. Pokud půjdeme výše, budu pravděpodobně hledat příležitost pro vstupy do shortu mezi 9 a 9,6 tis. USD na základě PA a dallších indikací. Všechno samozřejmě bude zaznamenané zde.

Přidej se do premium i ty – nyní máš možnost to zkusit na týden zdarma:

Sdílejte článek!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *