Prémiová analýza Bitcoinu! 10.10.2019

Pěkné ráno, Bitcoin nám došel do targetu, takto vypadá původní scénář s reálným vývojem:

Zvětšit graf

Po otočení v supportu 8120-8000 jsme se krásně odrazili a dosáhli target zóny 8680-8780 USD. Co přijde v následujících dnech je už daleko méně jasné a ikdyž to zkusím lehce probrat v druhé části analýzy, raději bych teď zůstal u intradenního pohledu, než nám BTC ukáže co by chtěl dělat dál.

Intraday:
Máme tu pěkně vyrýsovaný descending triangl (bearish), který ale je v rámci trendu nahoru, což vypadá jako bull flag. Podle proražení supportu/rezistence bychom tedy měli dosáhnout:

  • bullish target: 8740-8780 USD
  • bearish target: 8400-8330 USD
Zvětšit graf

Osobně se kloním spíš pro bearish variantu, a to z toho důvodu, že na hodinovém hrafu se nám vytvořil naprosto ukázkový bearish AB=CD pattern s prvním targetem právě kolem 8350 USD (což leží v zelené zóně). Druhý target by potom případně byl kolem 8120 USD.

Zvětšit graf

Swing:
Tady nemáme zatím žádnou změnu – včera jsme znovu otestovali 200D MA, o kterém jsem už vícekrát mluvil. Pro potvrzení vyznačeného scénáře jsem ale čekal, že denní svíce uzavře slabší.
S takovýmto daily close tu je celkem velká šance, že budeme mít ještě něaké pokračování nahoru, případně break klouzavého průměru. V takovém případě bychom pravděpodobně “předběhli” o krok napřed oproti scénáři a nejprve otestovali 9-9.6k. Odtud bych ale také čekal zamítnutí a pohyb dolů k 6k USD. Toto jsem rozebíral v pondělním videu, takže pokud je cokoliv nejasné, doporučuji začít tam.
(video je dostupné pouze v prémiové skupině)

Zvětšit graf

Závěr: Vzhledem k tomu, že Bitcoin došel do targetu a situace je nerozhodná, jsem zavřel všechny pákové longy, které máme nabrané od 7800 a 8100 a nechal bych trh určit směr. Pokud půjdeme výše, budu pravděpodobně hledat příležitost pro vstupy do shortu mezi 9 a 9,6 tis. USD na základě PA a dallších indikací. Všechno samozřejmě bude zaznamenané zde.

Přidej se do premium i ty – nyní máš možnost to zkusit na týden zdarma:

Leave Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *