Presearch: Vydělávejte vyhledáváním!

Nezapomeňte nás sledovat na  facebookutelegramu.

Ve světě již je spousta kryptoměn, které Vám poskytnou malé množství svých tokenů za činnosti, které děláte každodenně tak jako tak. Dnes Vám představíme první z nich, o kterém se tolik nemluví, ale má obrovský potenciál. Jmenuje se Presearch a jak už je patrné z jeho jména, zaměřuje se na jeho vyhledávání.  Ale pojďme se trošku víc podívat na jeho důvod vzniku a cíle v budoucnu:

Dnes je dominantním vyhledávačem ve světě Google, který dovoluje jednotlivým stránkám, aby si platily za horní umístění při vyhledání určité fráze. Platí, že čím více zaplatíte, tím výše na žebříčku stránek jste. A čím více stránek má o takové umístění zájem, tím vyšší je cena. Na tom samozřejmě není nic špatného, nicméně Google (a další vyhledávače)  si utržené peníze, které se pohybují  v řádu miliard dolarů ročně, nechávají jako svůj zisk a konečný uživatel, na kterého je reklama cílena, z toho nic nemá. 

Z tohoto důvodu přichází Presearch s jinou vidinou decentralizovaného vyhledávání, kdy dostáváte zaplaceno za to, že vyhledáváte. Funguje to jednoduše tak, že Presearch rozděluje 50% zisků právě uživatelům jako jste Vy! Za každé vyhledání přes jejich vyhledávač získáte 0,25 PRE (1 PRE = 0,23 USD, ATH je 0,8 USD). A co je nejlepší, dostáváte tyto peníze za to, co už děláte.

Zaregistrovat se můžete na presearch.org

Samozřejmě nečekejte milionový byznys, ale nějaký drobák do kapsy to přidá. A hlavn nezapomínejte, že je to nováček na jednom z největších trhů. Tahle mince může za rok stát stonásobek 🙂

Tutoriál a další informace najdete v tomto videu:

 

 

Napsat komentář