3 věci, které mě baví na kartě REVOLUT!

Když jsem několik let zpátky poprvé vyjel na delší dobu z Česka, byla tehdy největším nomádským hackem Equa bank, která nabízela vedení eurového účtu a výběr z bankomatů kdekoliv na světě s poplatkem 9kč.

Skvělé, že? Až na to, že dnes máme možnost mít všechno od multiměnového účtu, přes virtuální karty až po pojištění v rámci jedné karty a mobilní aplikace. Jmenuje se Revolut.

Chtěl jsem napsat o tom, že jsem vyzkoušel X konkurenčních služeb, ale zjistil jsem, že právě díky šíři spektra, kam všude Revolut spadá, nevím kterou oblast vybrat. Jejich konkurencí jsou jak banky, tak služby, které se snaží stlačit převodní kurzy mezi měnami na minimum. Zároveň ale další skvělé fintechy, které usnadňují život, jako třeba české Twisto.

Pravda ale je, že Revolut z mého pohledu vyniká ve všech těchto oblastech, možná právě proto, že je sdružuje pod jednu střechu. V dnešním článku bych se ale nechtěl zabývat dlouhým výčtem jejich předností, ale ukázat 3 věci, které mě osobně zaujaly nevíc.

1. User-friendly prostředí

Co mě na Revolutce opravdu fascinuje je, jak hrozně jednoduše a příjemně se ovládá. Je to jako když poprvé držíte v ruce iPhone a žasnete nad tím, že mobil opravdu může fungovat plynule a intuitivně. Asi takový je přechod na Revolutku oproti používání aplikací tradičních bank. Níže dám konkrétní příklady dvou funkcí, které mě opravdu nadchly, ale to hlavní, co jsem zde chtěl v vypíchnout je, že jendotlivé služby jsou k ničemu. Revolut je ale dokáže vzájemně spojit tak, že pro uživatele je radost je používat a kombinovat. V tom je unikátní.

A teď vám dokonce dá 300 korun za to, že si je vyzkoušíte.

2. Funkce Split-bill

Možná občas chodíte s přáteli ven. Sednete si do hospody nebo do čajovny a dáte si spolu čaj, dýmku, nebo cokoliv jiného. Když dojde na placení, máte několik možností, jako třeba otrávit číšníka tím, že každý zaplatíte kousek účtu. Nebo to zaplatí jeden a zbytek se mu to bude snažit poslat na bankovní účet (ale ruku na srdce, kolik z nás má uložené bankovní účty kamarádů?). Může to vypadat že neexistuje způsob, jak to udělat hladce a rychle.

Tady přináší Revolutka super řešení, protože přes appku na pár kliknutí rozdělíte účet a automaticky pošlete ostatním žádost o přesnou částku. Ti to jedním klikem potvrdí a je hotovo. Trvá to asi 15 vteřin.

3. Virtuální karty

Možná znáte ten pocit, kdy chcete něco nakoupit přes e-shop, ale ten nevypadá úplně důvěryhodně. Třeba takovému webu nechcete dát číslo vaší karty, protože se bojíte zneužití.
Easy – v aplikaci Revolutu si vytvoříte novou virtuální kartu, s její pomocí zaplatíte, potom ji smažete a jdete dál. Jednoduchost nade vše.

Jak jsem zmínil na začátku, dnes vás Revolut dokonce odmění 300 kč za to, že si zkusíte, jak jejich služba funguje. Dělá to protože ví, že jakmile začnete používat jejich kartu a aplikaci, rozhodně budete chtít zůstat (za účet u nich se samozřejmě nic neplatí btw).
Stejně tak já vím, že když už na Blockspace něco doporučuju, potřebuju si být naprosto jistý, že se vám daná služba bude líbit, což u Revolutu vím.

Navíc jsem se rozhodl, že pokud bude o Revolutku zájem (stáne si ji přes můj link aspoň 30 lidí), udělám video, ve kterém ukážu všechno hezky krok po kroku, ať vy, kteří s Revolutkou začínáte, víte přesně jak funguje.

Bonus 300 korun platí jenom do 28.8., tak jej získejte i s kartou zde.

Leave Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Leave Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *