Proč, jak a co: Základy úspěšného portfolia

Proč investovat nyní?

Je hodně pravděpodobné, že jsme, nebo brzy budeme u konce kryptoměnové korekce, což znamená, že kryptoměny asi už nebudou o moc levnější. Máte tedy prakticky jedinečnou šanci je nakoupit s 70-95% slevou oproti jejich ceně před několika měsíci. Je to tedy ideální investiční příležitost! Čas naskočit, dokud jsou ještě levné a počkat několik měsícůaž let na opravdu krásné výnosy!

 

Proč investovat dlouhodobě?

Obecně platí, že investovat dlouhodobě je v kryptoměnách ten nejjednoduší způsob, jak na jejich růstu vydělat. Ale spousta lidí zapomíná na to, že je to většinou zároveň i ten nejvýnosnější!  Pokud nejste opravdu velice zkušený trader, je prakticky nemožné vychytat přesné výkyvy trhu, je tedy lepší přečkat všechny cykly a poté prodat. Vždyť jen za rok 2017 jsme viděli kryptoměny, které vyrostly klidně o 50 000%!

A co je na tom úplně nejlepší? Nemusíte nic dělat, jediné co musíte mít je trpělivost. 🙂

Co by mělo Vaše portfolio obsahovat?

Na to je trošku těžké odpovědět, protože na trhu je momentálně 1568 kryptoměn a každý den přibývají další. Abychom to trochu zjednodušili, rozdělíme trh na 3 hlavní skupiny:

 

 

  • ICO projekty

 

 

Je dobré mít v portfoliu zástupce z každé skupiny, ale samozřejmě není jedna jako druhá. Abychom Vám to zlehčili, máme pro Vás připravené detailní informace o každé z těchto skupin i s nejlepšími kryptoměnami z každé z nich. Stačí kliknout na skupinu kryptoměn, kterou chcete 🙂

 

Určitě nás nezapomeňte sledovat na facebooku a telegramu, ať Vám nic neunikne!

 

 

 

1 komentář: „Proč, jak a co: Základy úspěšného portfolia

Napsat komentář