Zil, Ont, Wan, Trx -Analýza na přání 19.6.2018

Zilliqa

O tento coin je podle naší ankety enormní zájem, tak pojďme na ni! Zilliqa v páru s BTC se stále nachází v downtrendu, nicméně máme zde jasné vytvoření falling wedge patternu, tedy bullish sign. Ikdyž je už cena dost nízko, stále si nemyslím, že je čas hned nakupovat. Podívejme se především na původní trendovou úroveň (před tím, než začal boom) – ta je zde vyznačená fialově. Cena by určitě měla nejprve dosáhnou rezistenční, nebo ideálně i supportní úrovně trendu. Zde se také nachází velká supportní úroveň (mezi 1173 a 991 sat.) a konec falling wedge. toto se tedy zdá jako ideální místo, kde může Zilliqa opět vzlétnout směrem nahoru.

V obrázku jsou vyznačené dva bullish scénáře, protože si myslím, že to může být přesně to, co v následujících týdnech uvidíme. Pokud by ale náhoudou tento coin rozbil support trendu, pak máme další zajímavý support až na 683 satoshi.

Pokud chcete dostávat naše zprávy naprosto čerstvé, přidejte se do našeho Telegramového kanálu, nebo sledujte facebookovou stránku 🙂

Ontology

Omlouvám se, jestli se někomu bude zdát následující graf příliš chaotický, snažil jsem se jej zjednodušit jak jen to jde, ale vidím tam momentálně hodně smíšených signálů, které je potřeba brát v potaz. První věc, které si musíme všimnout je červená trendovka – to je supportní trendová čára dlouhodobého trendu a cena je nyní pod ní!!!  To nám dává poměrně bearish view a při pohybu nahoru nám tato trendovka zcela jistě bude dělat pořádnou rezistenci.

Je ale potřeba si uvědomit, že Ontology je velmi mladý projekt, takže dlouhodobá trendovka neznamená to, co u jiných, staších kryptoměn. když se tedy podíváme na krátkodobý vývoj, máme zde triangl, jehož horní stranu tvoří horizontální rezistence 11350 satoshi, supportní čára je uptrendová. pokud aktuálně dostaneme skok dolů, měli bychom se zastavit o vyznačený supportní polštář 9248 satoshi, což je velmi silná úroveň. Pokud se nedostaneme pod ni, myslím si, že je to poměrně kvalitní krátkodobý býčí scénář, samozřejmě nedokážu říct, co se stane až narazíme do horní strany trojúhelníku.

Co se týče objemů, tak narozdíl od Zilliqy máme krásné, zvyšující se nákupní objemy, tedy jen potvrzení pro býčí scénář.

Wanchain

Wan se mi aktuálně moc nelíbí, jsme ve zužujícím se downtrendu, nicméně nevidíme žádné zajímavé objemy a i přes lehce býčí období se tento coin pohybuje stále na stejné úrovni. Jediné, co by stálo za zmínku je, že jsme na stejném supportním polštáři, ze kterého se wanchain odrazil do dubnového runu vzhůru. Tedy pokud bychom měli jít ještě o trochu níž, bude to naprosté minimum ceny wanchainu k Bitcoinu, což trh jen tak lehce nepřipustí. Je to tedy zajímavá nákupní úroveň, ale žádné býčí znaky aktuálně nevidím.

Tron

TRX dnes předvádí zajímavý výkon, vidíme nádherné nákupní objemy a na 4h grafu větší zelenou svíci, čímž se také dostal z downtrendu. Aktuálně jsme na minoritní rezistenci, myslím si, že by to mohl zvládnout a posunout se výš, kde jej bude čekat asi ta nejzajímavější zkouška- rezistence 758-786 sat, což je opět silnější úroveň. Pokud ji dokáže překonat, další rezistence je na 866 sat.

Pokud chcete dostávat naše zprávy naprosto čerstvé, přidejte se do našeho Telegramového kanálu, nebo sledujte facebookovou stránku 🙂

Napsat komentář