Technická analýza na přání 29.5.2018

Cardano

Cardano nám v posledních dnech ukázalo obrovskou slabost, ale během včerejška dosáhlo dlouhodobé trendové čáry (vyznačená bíle) a vidíme mohutný odraz na momentální cenu 0,19 USD. Pohybujeme se blízko supportní úrovně dřívějšího trendu (trendovka vyznačená žlutou čarou), který momentálně bude působit jako minoritní rezistence. Neočekával bych ale  příliš velký odpor, minimálně k rezistenci trendu (kolem 21 centů) bychom se měli podívat, pokud by zde byla proražena rezistence, je možnost až na 0,26 USD, kde se nachází mohutnější rezistenční úroveň.

Pokud by naopak cena Cardana začala klesat a prorazila dlouhodobou trendovou čáru, tak je to velký problém a můžeme očekávat obrovský výprodej mincí. Věřím, že k tomuto scénáři nedojde. Pokud ano, může zde být poslední berlička na úrovni 12-14 centů, kde je naprosté minimum tohoto roku.

Osobně tedy momentálně čekám spíš cestu nahoru a ikdyž je stále velmi brzy na takové odhady, je konečně možný i začátek pořádného uptrendu.

Golem

Kolem tohoto coinu se v posledních dnech dělá velký rozruch, jeden z důvodů je odhad Johna McAffeeho, který predikuje cenu golemu do konce července kolem 3 USD (o 500% výše, než je nyní). Graf vypadá krásně – cena se v této chvíli probourala směrem nahoru z velkého falling wedge a vše směřuje na pravděpodobný postup dál vzhůru. Pokud bude celkově trh stoupat, vidím v GNT jednoho z favoritů, ale dvě nejbližší výzvy pro něj zcela jistě budou 0,63 USD a 0,8 USD.  


Pokud chcete dostávat naše zprávy naprosto čerstvé, přidejte se do našeho Telegramového kanálu, nebo sledujte facebookovou stránku 🙂

Ontology

Graf ONT máme opět v páru s BTC, takže vypadá trošku jinak než ostatní. Je potřeba si uvědomit, že pokud BTC v této chvíli opět začne obrovský bullrun (nepravděpodobné ale možné), altcoiny půjdou v páru s dolarem také nahoru. V páru s Bitcoinem ale budou pravděpodobně stagnovat/ klesat.

Na Ontology vidíme pěkný odraz na konci původního trendu a to, co nás bude zajímat, je modře vyznačená trendovka. Pokud ji protne, tak má podle mého názoru slušnou šanci jít až na vrchol trendováho kanálu, což by mohlo být klidně i ATH.

AION

AION je podobně jako GNT ve formaci falling wedge, tzn silné bullish znamení. Narozdíl od Golemu se ale ještě nedokázal vymanit z rezistence, takže tam bude jistě probíhat větší boj. Pokud se dokáže dostat nad trendovku, můžeme čekat další, krásný bullrun, protože AION je opět velmi kvalitní coin a investoři se jej budou snažit chytit s nízkou cenou.

NANO

NANO máme opět v páru s BTC a vidíme na grafu krásný downtrend bez větších odchylek a dnešní proražení tohoto trendu směrem vzhůru. Podle mého názoru by zde měl nastat retest trendové čáry a pokud se ceně podaří udržet nad ní, hodleři tohoto coinu budou opět nějakou dobu šťastní 🙂 Hlavní rezistenční úrovně jsou prozatím 7k a 8,8k satoshi.


Pokud chcete dostávat naše zprávy naprosto čerstvé, přidejte se do našeho Telegramového kanálu, nebo sledujte facebookovou stránku 🙂

Napsat komentář