V tradingu jde o peníze. A rozdíl mezi těmi, kteří peníze získávají a ztrácí, je v jejich schopnostech. Můžeš si namlouvat, že signální skupiny tě spasí, ale hluboko uvnitř oba víme, že pokud nebudeš mít dobré základy tradingu, stejně ti budou signály na nákup/prodej k ničemu.

Přesně proto jsem vytvořil část Blockspace, která se zabývá výukou traderů a shrnuje všechno, co potřebuješ do začátků i v průběhu tvé cesty k obchodování kryptoměn.

Ale co je vlastně trading? Je to boj! Boj o to, kdo je chytřejší a dokáže rychleji a lépe reagovat na jakýkoli pohyb. A ten nejlepší vyhrává.
Takže už si přestaňme namlouvat, že je to jen zábava. Uvědom si, že pokud obchoduješ, soupeříš s obrovským množstvím obchodníků, kteří tě chtějí obrat. A jít do takového trhu bez jakéhokoliv vzdělání…není lepší někomu ty peníze darovat? Aspoň víš, kde skončí.

Takže není potřeba se ptát, jestli potřebuješ vzdělání, ale kde ho vzít?
Jsou dvě cesty:

  1. půjdeš hledat tutoriály na youtube a zjistíš, že různí analytici si naprosto protiřečí prakticky ve všem, co říkají. Zkusil jsem to a sám jsem zjistil, že to není moc platné.
  2. Je tu zkratka, kterou jsem pro tebe připravil. Videolekce se všemi informacemi, které bych si přál sám mít, když jsem svoji cestu k tradingu začínal.

Ale kdo jsem já? Jaké mám výsledky?

Pokud mě sleduješ delší dobu tak dobře znáš moje analýzy, ale pro ty, kteří jsou na této stránce poprvé, zde přiložím vývoj svého vlastního portfolia v roce 2019.

Aktuálně jsme v polovině května 2019 a celková hodnota portfolia se od konce ledna zvedla o 50%. Konzistentní zisky, o to v tradingu jde!

Ale tyto výsledky neukazují, jestli své know how umím i předat, pojďme se tedy podívat na některé reakce studentů, kteří kurzem prošli:

O co tedy jde?

Kurz už pomohl desítkám studentů, ale pojďme si ještě shrnout, o co konkrétně jde.

Jde o sérii videí, ve kterých tě vezmu za ruku a provedu tě vším, s čím se na své cestě obchodníka můžeš potkat. Začneme od základů – prostých svící. A postupně se dostaneme až k pákovému obchodování na Bitmexu včetně live obchodů. A co je mezi tím?

Wow, je toho hodně, že?!

Ale víš co? rozhodl jsem se jít ještě dál a při koupi kurzu ti dát jako bonus přístup ke knihovně dalších 40 videí, kde najdeš už hodně pokročilé techniky, jako:

Chceš se podívat, co je uvnitř?

Pěkné řeči jsou k ničemu. Ty chceš vidět, jak to vypadá uvnitř kurzu, že? Většina analytiků tě do zákulisí nahlédnout nenechá, protože, že si za svým produktem nestojí natolik, aby ti ukázali, jak kurz probíhá. Já si ale myslím, že máš právo vidět, co si kupuješ. Proto nabízím ukázkovou lekci zdarma pro:

A rozhodl jsem se přihodit ještě něco navíc! Do kurzu budu neustále přidávat nová videa a zvyšovat tím hodnotu, kterou má pro všechny studenty. S nárůstem hodnoty se bude postupně zvyšovat i cena, ale pro ty, kteří mají kurz již zakoupený, budou všechny updaty zdarma.

Nyní máš tedy možnost získat jak kompletní kurz, tak všechny budoucí videa za nejnižší cenu, za kterou bude kdy dostupný!

Dnes máš tedy možnost získat celý kurz i všechny příští výuková videa za nejnižší možnou cenu, Rozhodnutí je tedy na tobě. Jdeš do toho?


Tradingu se aktivně věnuji asi dva roky a zajímá mě především trh kryptoměn.
Své analýzy sdílím každý všední den a pravidelně také pracuji na výukových lekcích.

Andrej Kalvoda