ICO týdne: Cryptics

Ahoj, rozhodl jsem se k pravidelným článkům přidat také rubriku ICO týdne, ve kterém se zaměříme na zajímavé ICO projekty. Články budou přicházet na týdenní bázi, nebo delším časovém horizontu, pokud nenajdeme žádné ICO, které by stálo za zmínku.

Jelikož je mezi Vámi velké množství traderů, dnešní ICO bude zaměřené tímto směrem 🙂

 

O čem je projekt Cryptics?

Ve zkratce se snaží odpovědět na hlavní problém kryptoměnových spekulantů v této době – že nevíme, kam trh půjde. Asi to také znáte – sedíte 15 hodin denně před počítačem, analyzujete grafy a najednou přijde do trhu nějaká zpráva, která otřese jakkoli dobrou analýzou i původním sentimentem na trhu. Na platformě Cryptics najdete tři hlavní produkty, které na tento problém odpovídají

  • Cryptics AI – předpovědi trhu
  • Auto-trading modul
  • Fondy

 

Cryptics AI

Tým projektu Cryptics vyvinul první umělou inteligenci určenou k předvídání pohybů trhu a samo

 

tnému tradingu. Ve své podstatě tedy “tu namáhavou práci” udělá za vás – je schopná hodnotit informace ze všech hlavních informačních zdrojů, jako jsou sociální sítě, novinkové servery, fóra a podobně (společnost udává, že jejich AI hodnotí neustále tisíce takovýchto stránek). Na základě techto informací je schopná odvodit sentiment na trhu pro hlavní coiny a samozřejmě novinky, které hýbou s cenou.

Asi ale všichni víme, že nejlepší výsledky mají tradeři, kteří spojují technickou a fundamentální

analýzu – tato AI tedy současně vyhodnocuje také stovky technických indikátorů a spojením veškerých informací Vám dá přehlednou predikci dalšího pohybu.

Tyto předpovědi můžete sledovat na jejich webovkách, kde je již od začátku října postují – prozatím zdarma. Asi by Vás tedy zajímalo jakou má úspěšnost – společnost udává 64-75%, což je poměrně hezké číslo. Co je ale nejlepší – tento systém zpětně analyzuje i svoje vlastní predikce a doslova se učí ze svých chyb! Mělo by tedy platit, že postupem času má AI vyšší a vyšší úspěšnost.

Auto-trading modul

Toto není až taková novinka – ve své podstatě by tato služba měla fungovat jako jednoduše customizovatelný bot, u kterého si můžete nastavit jaké riziko jste ochotní podstoupit a bot Vám na základě Vašeho nastavení automaticky obchoduje – vše na základě předpovědí výše zmíněné umělé inteligence.

Fondy

Ještě jednou funkcí, která stojí za zmínku, je vytváření soukromých “fondů” v platformě – je zde tedy možnost po doložení licence, nebo dalších dokumentů potvrzujících způsobilost tradovat, si založit soukromý fond, do kterého uživatelé můžou vložit své peníze a Vy s nimi budete obchodovat s příjmem v podobě provize ze zisku. Zde bude pochopitelně vše ošetřené pomocí technologie smart contracts.

Uživatelé budou moci nejen vložit peníze do fondů, ale i sledovat portfolia jiných traderů (kteří tuto možnost dovolí),  a tedy sami imitovat jejich obchody.

 

Pro ještě lepší pochopení jak celý systém funguje pro Vás mám jedno krátké ilustrační video:

Monetizece projektu

Umělá inteligence pro předpověď pohybů trhu bude dostupná jako placená služba, příjem tedy bude v tomto stádiu projektu především z předplatného. Cena bude odvozena od počtu kryptoměn, časových rámců a toho, jak přesná AI se svými predikcemi bude.

Druhá možnost přijmů se týká až pokročilejšího stádia projektu, kdy si tým bude brát určité procento ze zisků soukromých fondů provozovaných na jejich platformě.

Tým

Jedná se o Estoský projekt se zkušeným týmem v oblasti IT. Co mě ale zaujalo nejvíc je spolupráce s traderem EXCAVO, což je velmi známá osobnost v oblasti kryptoměn. Sleduji ho delší dobu a vím, že nepropůjčuje své jméno jen tak ledasčemu

 

ICO

ICO odstartovalo 28.5.2018 a končí již v pondělí, 25.6. – resp. v noci z neděle na pondělí. Aktuálně je tedy hodně omezený čas do projektu naskočit, tak pojďme rychle na detaily ICO/ITO:

  • Finální počet mincí: 100 milionů
  • Rozdělení mincí: 66 milionů pro Presale a ITO, 31 milionů pro tým, poradce a partnery (poměrně hodně, mohla by to být red flag. Nepodařilo se mi najít co všechno tato položka obsahuje, ale pravděpodobně zde budou i affiliate partneři, což je pochopitelně celkem hodně mincí navíc), 3 miliony na odměnový program
  • Platforma: Jedná se o ERC20 Token
  • Cena tokenu: 0.001 ETH
  • Bonus: Aktuálně 20% k zakoupeným tokenům
  • Losování o odměny: Lamborgini Huracan (při koupi alespoň za 10 ETH), Soukromá trading lekce od tradera Excavo (min. 5 ETH), AI trading bot s profitabilností 120% (min. 0.5 ETH)
  • Tokeny je možné zakoupit zde do nedělení půlnoci, jak už jsem zmínil. nákupem přes tento link zároveň podpoříte naši stránku 🙂

 

Napsat komentář