LowCap Tip #2: Presearch

Zdravím všechny u dalšího článku z kategorie LowCap, tedy kryptoměn, které mají kapitalizalizaci momentálně menší než 50 milionů USD. Vybíráme ty nejlepší z nich, které Vám potom servírujeme na stříbrném podnose.

Dnes se budeme zabývat coinem jménem Presearch, zde jsou nějaké základní informace:

  • Kryptoměna Presearch je platidlo stejnojmeného vyhledávače. Celý systém funguje tak, že pokud pokud používáte vyhledávač Presearch (více se o něm dozvíte v tomto videu), dostáváte za jedno vyhledání odměnu ve formě 0,25 kryptoměny Presearch. Celkově můžete “vytěžit” maximálně 8 mincí denně. Celý systém je momentálně v beta testování.
  •  Celkové množství mincí je omezeno na 1 mld kusů, momentálně je v cirkulaci 155 milionů.
  • Oficiální peněženka: ne, ale na uložení je možné použít například jednu z nejrozšířenějších desktop peněženek, Jaxx
  • Whitepaper je dostupný na oficiálních stránkách
  • ATH: 0,8 USD s tržní kapitalizací 120 mil USD
  • Aktuální cena: 0,26 USD s tržní kapitaizací 40 milionů USD
  • Směnárny k nákupu Presearch: prakticky pouze HitBTC (zalistovaný je ještě na CoinExchange a Yobit, ale 24h volume je velmi nízké)

Nechcete přijít o další čerstvé novinky? Sledujte nás na facebooku, nebo telegramu!

Fundamenty za PreSearch

Světové vyhledávače jako Google, nebo Bing drží trh víceméně na vlastním monopolu se ziskem v miliardách dolarů ročně. Presearch polovinu zisku vyplácí svým uživatelům, což je samozřejmě obrovské lákadlo pro všechny, kteří pravidleně používají vyhledávač. Zároveň je rozhraní velmi přehledné a můžete si ho přizpůsobit vlastním požadavkům. Dle mého názoru je tedy daleko funkčnější, než například největší světový vyhledávač Google.

Beta testování bylo spuštěno poměrně nedávno, 9.4.2018, můžeme tedy říct, že jsme momentálně opravdu na naprostém začátku a jakmile projekt opustí Betu (Q3-Q4), můžeme očekávat opravdový výstřel nahoru.

Jak jsem zmínil, jsme na začátku a tento vyhledávač si postupem času bude hledat daleko více fanoušků, s čímž samozřejmě souvisí i cena mince. Je potřeba říct, že toto je opravdu běh na dlouhou trať, asi tento coin nevystřelí pozítří, ale očekávám průběžný nárůst hodnoty přímo úměrný používanosti.

Osobně investuji nejraději do věcí, které můžu sám použít a vyzkoušet kvalitu. Například Litecoin běžně používám jako platidlo a vím, že je to kvalitní a dobrá síť, tak do něj investuji. Presearch je něco, co si každý může vyzkoušet při vyhledávání a pokud je něco špatně, můžete dokonce napsat návrh na zlepšení. Tento produkt tedy sám zkouším a vím, že je kvalitní. Proto do něj investuji.

 

Technická Analýza

Bohužel není k sehnání kvalitní svíčkový graf, budeme si tedy muset vystačit s tím z coinmarketcapu. Vidíte, že coin se za celou historii nedostal pod 0,15 USD. Nyní s cenou 0,26 je tedy na opravdu silném supportu a směrem dolů prakticky není místo. Zato směrem nahoru je velký prostor, jen k ATH je to více než 3 násobek momentální hodnoty ( a to pokud máme historii ceny jen od začátku prosince, tak neměl moc porstoru ukázat svůj výkon).

Podle mého názoru tedy kupujeme opravdu na dně, pokud BTC bude ještě dělat nějaké velké pohyby dolů, tak můžeme vidět cca 0,2 USD, nicméně i kdyby se tam cena dostala, tak je to velice dočasná zóna.

PreSearch se mi tedy jeví jako výborná, ale velmi dlouhodbá investice. Neradím vstupovat pouze nyní, ale pokud chcete, můžete si vstup libovolně načasovat. Opravdu bych od tohoto coinu neočekával žádné větší pumpy, ale zdravý a pozvolný uptrend.

Nechcete přijít o další čerstvé novinky? Sledujte nás na facebooku, nebo telegramu!

 

Napsat komentář