LowCap Tip #3: Devery

Skvělé, už se nám dlouhodobé portfolio coinů s malou tržní kapitaliací rozrůstá! Dnes se podíváme na něco, co je na trhu teprve několik měsíců, je to naprosto přehlížená kryptoměna s kapitalizací necelých 20 milonů USD, ale v budoucnu se z ní může vyvinout něco obrovského. Jmenuje se Devery (EVE) a zde máte základní informace:

  • Platforma Devery umožňuje vysledování původu produktů, a to ještě dříve, než je jako zákazník nakoupíte. Jejich cílem tedy je ochránit zákazníka před padělaným zbožím díky tomu, že si budete moci pomocí jednoduchých identifikátorů moct zkotrolovat původ zboží a vše kolem.

Podobných projektů tady už samozřejmě máme více (např. VeChain), nicméně každá se zaměřuje na jinou oblast             trhu a myslím si, že na takto velkém trhu není problém, aby rostly současně.

  • finální počet mincí: 100 000 000 EVE
  • Distribuce mincí: 60% celého počtu mincí bylo prodáno při ICO, 20% zůstává v rezervě společnosti, a zbytek je rovnoměrně rozdělen jako odměna týmu a peníze pro budoucí vývoj.
  • Peněženky: zatím neexistuje oficiální peněženka na EVE tokeny, ale je to jeden z ERC20 tokenů, je tedy možné použít MyEtherWallet (a případně propojenou HW wallet)
  • Rodamap do konce roku 2018 i samotný whitepaper nalezneme na oficiálních stránkách
  • ATH: 0,435 USD s tržní kapitalizací 26,3 milionů USD
  • Aktuální cena: 0,282 USD s tržní kapitalizací 17,7 milionů USD
  • Směnárny: EtherDelta, IDEX (zde je ale momentálně nulové 24h volume)
  • Tým: Opět je možné se podívat kdo za projektem stojí přímo na stránkách. Ve zkratce jsou to velice silní vývojáři s mnohaletou zkušeností a spoluprácí na úspěšných projektech jako je například Bluzelle.

Nechcete přijít o další čerstvé novinky? Sledujte nás na facebooku, nebo telegramu!

Fundamentální analýza Devery

Síla a zároveň nevýhoda Devery je v tom, že je momentálně na začátku. Může se tedy stát, že ji konkurence naprosto převálcuje, ale nemyslím si to. Hlavní výhodu totiž vidím v tom, že se snaží svůj produkt oproti konkurenci co nejvíce zjednodušit. Projekt Devery je oproti ostatním jiný v tom, že opravdu myslí na koncového uživatele, který chce vysledovat zboží a snaží se mu to co nejvíce ulehčit.

Opět velká výhoau Devery spočívá v tom, že je zatím zalistovaná jen na dvou směnárnách. Jakmile se coin zalistuje na některé větší směnárně, jako Bittrex, Bitfinex, Binance atd, budou se dít opravdu velké věci.

Co se týče dalšího vývoje, má ještě co dohánět. V roadmapě na rok 2018 můžeme najít takové věci jako vytvoření aplikace mobilních aplikací pro sledování původu produktů (pro android i iOS), zprovoznění oficiální kanceláře, a samozřejmě další vývoj technologie a budování partnerství. To, že tento vývoj má ještě přijít beru jako investor velice pozitivně, protože každá taková zpráva způsobí větší zájem o tuto kryptoměnu a z dlouhodobého hlediska zvyšuje hodnotu mince.

 

Technická analýza Devery

Opět je tento coin tak nový a neznámý, že ještě nemá nikde graf, který by za něco stál, budeme se tedy opět muset podívat na coinmarketcap. Jedna věc je tu zásadní – token Devery je tu od února 2018, vyvíjel se tedy zatím pouze v medvědím trhu Bitcoinu. A pokud BTC zažil nějaký odraz )jako právě v únoru, nebo nyní, EVE si vybojoval prudkou cestu vzhůru. Pokud tedy začneme nový velký uptrend celého trhu, kde si altcoiny najdou nové ATH, Devery vidím řádově na jednotkách dolarů. 

Aktuálně ale jasně vidíme, že férová cena EVE je kolem 0,3 USD. Když pomine medvědí trh, cena sem vystřelí a zde se drží ty největší objemy. Nicméně jak se bude technologie vyvíjet (budou například spuštěné mobilní aplikace) poroste i tato férová cena. Na momentální úrovni bych se tedy vůbec nebál nakoupit. I pokud bude trh klesat, máme celkem jistotu, že minimálně na tuto hodnotu se cena vždy vrátí.

Proč vyhledáváme kryptoměny s nízkou tržní kapitalizací? To najdete v tomto článku

Nechcete přijít o další čerstvé novinky? Sledujte nás na facebooku, nebo telegramu!

 

Napsat komentář