LowCap Tip #5: Daneel

Ahoj, dnes pro Vás mám další z projektů s nízkou kapitalizací, ale obrovským potenciálem, konkrétně se budeme bavit o kryptoměně jménem Daneel a sázím na to, že většina z Vás o ní ještě nikdy neslyšela, což je ale škoda. Pojďme na to.

Co je to Daneel?

Projekt Daneel je (respektive bude) chytrý virtuální asistent. Umělá inteligence je v současné době velmi rozvíjená služba a vidíme, že je zatím funkční u těch TOP firem jako Apple , nebo Amazon. Běžná populace se teprve učí s chytrými asistenty zacházet, ale na běžném trhu vidíme  jasný trend s marketingovým rozvojem.

Daneel se nesoustředí na obecné asistenční služby jako Siri a Alexa, ale na úzce zaměřené publikum kryptoměnových investorů.  Pomůže Vám tedy například s následujícími úkoly:

  • Dokáže analyzovat sentimentu trhu o jakékoliv kryptoměně, pomocí diskuzí na webu i sociálních sítí. Na něco podobného jsme už narazili i u mobilní  mobilního tradingu Bison, kde vidíte jak může vypadat výsledek. Od Daneelu ale můžeme očekávat větší spektrum kryptoměn.
  • Upozorní Vás na významné události
  • Pomůže se správou Vašeho investičního portfolia
  • Dokáže filtrovat informace a dodávat Vám přesně ty, které hledáte.

Nechcete přijít o další čerstvé novinky? Sledujte nás na facebooku, nebo telegramu!

Především v posledním bodě vidím velkého tahouna projektu. Asi všichni známe zdlouhavé hledání na Googlu a procházení desítek stránek, než najdeme to, co jsme původně hledali. Když píšu články jako je tento a chci najít relevantní a užitečné informace, zabere to klidně i několik hodin. Daneel by měl být naprogramovaný tak, aby nehledal jen podle zadaných klíčových slov, ale aby Vám porozuměl, pochopil o co vám jde a podle toho našel informace. To by znamenalo průlomové zvýšení časové efektivity a myslím si, že trh se pro takovýto produkt určitě najde.

Služba Daneel bude dostupná jako mobilní aplikace ve dvou variantách: Free a Premium verze. Premim bude samozřejmě placená, a to skrze Daneel tokeny. Aby byla momentální investice do projektu pro investory ještě zajímavější, slibuje tým spálit vždy 6% částky, kterou uživatelé zaplatí za premiové členství.

Daneel je momentálně ve velmi rané fázi vývoje, ICO skončilo 5.3.2018 a graf coinu na Coinmarketcapu se datuje až od 20.4.2018. Služba je tedy na naprostém počátku a nemůžeme vidět žádný fungující produkt. Investice do projektu je trošku skok do neznáma, ale vidím v něm slibnou budoucnost. Asi neskončí na předních příčkách Coinmarketcapu, ale momentální kapitalizace 3,5 milionu dolarů je pro takovýto produkt naprostý výsměch a v následujících 12 měících bych čekal minimálně 10 násobek, protože ve 4. kvartálu roku 2018 bude dle roadmapy zveřejněna betaverze a v té době tedy očekávám zvýšení povědomí o projektu a přilákání nových investorů.

 

 

Detaily projektu Daneel

  • Finální počet mincí: 63,3 milionů DAN, z toho téměř 32 mil momentálně v oběhu
  • Peněženky: DAN je jedním z ERC20 coinů, můžeme ho tedy skladovat v MyEtherWallet, Ledgeru i Trezoru
  • Roadmap i whitepaper je dostupný na webu
  • Směnárny:  HitBTC, Bancor Network, IDEX, EtherDelta (ten zatím není publikovaný na Coinmarketcapu)
  • Momentální trxní kapitalizace: $3,5 mil s cenou 0,11 USD/DAN
  • Maximální tržní kapitalizace: $12,7 mil s cenou 0,44 USD/DAN

 

Silné a slabé stránky projektu Daneel

+ Řešení problému cílového publika – časová náročnost hledání relevantních informací

+ Prakticky bez konkurence (pokud znáte další takový projekt, tak mi můžete dát vědět, mn se jej nepodařilo najít)

+Jde v souladu s dlouhodobým trendem

+ Partnerství s IBM

– Nedostačující marketing

– Zatím bez fungujícího produktu

 

Nákupní Strategie

Daneel se nachází na silné supportní úrovni, zatím ale bez známek pohybu vzhůru. Dle grafu jsem přesvědčený, že cyklus poklesu byl, anebo brzy bude dokončený a začne nový uptrend. Vidíme, že Daneel byl přiveden na trh právě v krátkodobém bullmarketu Bitcoinu a během několika dní dokázal ztrojnásobit svoji hodnotu. To nasvědčuje,  že Daneel je velmi silný coin a jakmile začne rotovat celý trh vzhůru, bude to jedna ze silněji rostoucích kryptoměn.

Dalším argumentem pro růst je to, že se nacházíme téměř na 1/3 ceny, která byla při ICO (0,29 USD), což znamená velmi podhodnocený coin a obrovskou možností růstu.

Na druhou stranu pokud bude trh ještě klesat, můžeme čekat sestřelení ceny Daneelu, je tedy lepší polovinu pozice nakoupit nyní a s polovinou počkat na vývoj trhu v následujících týdnech a nakupovat na supportu 0,9 USD, pokud se tam tato kryptoměna dostane.

Nechcete přijít o další čerstvé novinky? Sledujte nás na facebooku, nebo telegramu!

 

 

 

1 komentář: „LowCap Tip #5: Daneel

Napsat komentář