Naše služby

Členství v Blockspace Premium

Blockspace Premium není jen další skupina, která poskytuje obchodní signály. Je to komunita skvělých lidí, kteří chtějí dostávat ty nejlepší informace, ale zároveň se vzájemně inspirovat a posouvat v oblasti obchodování. 

Uvnitř najdeš mé každodenní analýzy Bitcoinu i altcoinů, obchodní setupy i vzdělávací videa a články, které Tě na cestě tradingem budou posouvat daleko rychleji, a které veřejně nikdy nevyjdou.

Zároveň se můžeš na cokoli zeptat v chatu, nebo se pochlubit vlastními analýzami a dostat na ně feedback.

Blockspace Premium otevírá spoustu dveří a je jen na tobě, jak je využiješ.

To vše za cenu 15 USD měsíčně. A nyní se dokonce můžeš připojit k dalším 180 spokojeným členům na týden zdarma. Chceš to vyzkoušet? Pojď do toho!

Vzdělání

Když jsem se učil obchodovat, procházel jsem všechna zákoutí internetu, abych se dobral ke smysluplným informacím. Vím, jaká je to práce, a proto jsem se rozhodl tyto informace přinést vám všem daleko přehledněji. 

Prošel jsem elliotkami, patterny, volume profile...asi vším, co jsem dokázal najít. Ale vrátilo mě to zpět na začátek - zjistil jsem, že jediné, co člověk opravdu potřebuje, je struktura trhu. Highs a lows. Všechno okolo je jen omáčka a pokud člověk nemá tento základ, ani neumí nic dalšího použít.

Rozhodl jsem se v tomto přinést osvětu i ostatním a vytvořil kurz obchodování podle struktury trhu - masterclass. Kurz je pro všechny, kteří nechtějí jen další lekce o technické analýze, ale myslí to s tradingem vážně. Chtějí se ním živit, anebo spravovat své dlouhodobé portfolio daleko efektivněji.

Najdeš v něm:

  • Jak aplikovat technickou analýzu na jakýkoli graf – konzistentně a objektivně
  • Jak na základě technické analýzy vytvářet profitabilní trading ideas
  • Jak tyto obchody optimalizovat a vytěžit z nich dlouhodobě daleko více.
  • Jak vést tradingový deník, abychom z něj získali co nejvíce dat za minimum práce. A ajk s těmito daty pracovat.
  • Návody na všechny nástroje, se kterými denodenně pracuji
  • Psychologie v tradingu a risk management - jak nastavit obchodování, jako škálovatelný a spolehlivý byznys.

Konzultace

V kryptoměnách i tradingu se pohybuji o dost déle, než většina ostatních. Udělal jsem tedy už dost chyb a dost jsem se z toho ponaučil. 

Pokud si nejsi jistý sestavením portfolia, nastavením obchodní strategie, nebo čímkoliv dalším, co se týče kryptoměn a tradingu, pravděpodobně jsem si tím také prošel, než jsem našel funkční způsob. Takže vím co řešíš a jak se co nejrychleji z toho začarovaného kruhu dostat.

Už víš, na co se chceš zeptat?

Investiční průvodce

Možná se nezajímáš jen o kryptoměny, ale stejně jako já - chceš investovat i na tradičním trhu.

Jak to dělat chytře? A jaké jednoduché metriky můžeš sledovat na jednotlivých aktivech, abys věděl, že jsi vždy na té správné straně trhu?

To jsou otázky, na které jsem odpovídal v tomto e-booku, který vyšel jako vůbec první produkt na Blockspace.
Skvělé je, že všechna doporučení jsou nadčasová a budou platit za 10 let úplně stejně, jako dnes.

Chceš se dovzdělat? Mrkni na ebook