Po včerejším webináři nám v channelu zase přibylo pár desítek lidí a překonali jsme hranici 1000 členů 🔥 všem, kdo Blockspace znají teprve třeba pár dní / týdnů, nebo i měsíců, bych chtěl v krátkodsti shrnout, co tu vlastně tvořím 👇 

🔸Projekt Blockspace jako takový, je pro mě především o vzdělávání 🧠 lidí v tradingu a technické analýze

Je to něco přes rok, co jsem „prozřel“ a zjistil, že všechno, co jsem do té doby dělal a hlavně co pořád vídám u 95% i veřejně známých “analytiků“, je špatně. 

Tvoří to špatné návyky a je to dlouhodobě neudržitelný styl obchodování. Takže jsem se rozhodl to postupně napravovat a ty nejlepší informace šířím těmito třemi cestami, aby byly dostupné pro každého.

🔹Rozhodl jsem se, že to napravím. Zatím probíhá práce už x měsíců především v pozadí. Nejprve jsem to byl já, kdo se potřeboval dostat ze starých vzorců a posunout svůj skillset na úplně jinou úroveň 📈 Toto už zmíněných 12 měsíců přenáším do Blockspace Premium, kde na denní bázi sdílím své analýzy pro aktuálně 250 lidí. 

Pokud chcete opravdu dobře poznat můj styl analýzy a přemýšlení ohledně trhu, to je to místo, kde chcete být. 

Přidat se do Blockspace Premium můžete zde: https://launchpass.com/blockspace/premium

🔹Jako první věc, která mě začátkem roku 2020 naprosto uchvátila, je risk management. A bylo to pro mě tak zásadní, že jsem po několika měsících používání musel napsat i pro vás ebook, který vám ukáže jak v několika jednoduchých krocích nastavit limitaci rizika takovým způsobem, že o ní už nikdy nebudete muset přemýšlet. Toto byl pro mnoho lidí první vstup do real tradingu. Ebook najdete na tomto odkaze: https://blockspace.cz/produkt/risk-management-kompletni-strategie-e-book/

Ale ještě chyběla ta obchodní strategie 🤔

🔹Když jsem měl za sebou něco kolem 10 měsíců denodenní práce na sobě a zlepšování mých schopností, tak celkem přirozeně během jednoho livestreamu přišly otázky, jestli bych na moji metodu obchodování nemohl udělat kurz. Lidé viděli, že můj styl analýz proti ostatním opravdu poskytuje konzistenci a jednoduchost.

Dal jsem si několik týdnů na rozmyšlenou a kurz jsem nakonec udělal. Je to naprosto kompletní vedení, aby se člověk z ničeho, dostal na úroveň opravdového tradera. Ne analytika, to vám k ničemu není. Tradera.

Kurz ještě není vidět veřejně na eshopu, ale můžete se k němu dostat přes tento odkaz: https://blockspace.cz/produkt/obchodovani-struktury-trhu-masteclass/

Všechny informace o kurzu, jsem shrnul v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=CuJ2x7zfFoo&t=4s

To jsou další 3 možnosti, jak můžete využít obsah Blockspace na MAXIMUM 🙏