Včera jsem měl s pár lidmi debatu ohledně toho, že začátečníci teď dělají větší zisky než profíci a jak je to možné. Za poslední týden jsem mluvil minimálně s 10 lidmi, kteří se ke kryptu a tradingu dostali teprve nedávno a vpohodě mají za poslední měsíc 💰 100%+ zhodnocení účtu. 

🧠Víte proč? Protože riskují. Otevírají příliš velké obchody, ale krypto jde jenom nahoru, takže stačí počkat a pozice je v zisku 🤑

Kdo byl v kryptu od roku 2017, tak ví, co bude následovat 🙂 ti lidi, kteří teď pohádkově zbohatli, protože všechno roste, o všechno přijdou. 📉

Proč? 🤯

Lidská psychika funguje takto – pokud vím, že můžu nakoupit a vydělat na tom bez práce, udělám to. A čím děle uvidím že to funguje, tím větší je to pro mě „důkaz“, že to tak bude i v budoucnu. 

Otevírám čím dál větší pozice….a pak to jednou dumpne pořádně. Já mám ale z minulosti „důkazy“ ,že každý dump se nakupuje. Takže přidám do pozice. A znovu. A znovu. 

A pak koukám na 80% ztrátu 🤦‍♂️ z 10 násobného kapitálu, než jsem původně chtěl použít. 

Right…? 

Všichni jsme za poslední dobu udělali nádherné zisky. Až se ale na trhu něco změní, což bude v rámci jednotek týdnů, tam se teprve ukáže velký rozdíl mezi těmi, kdo opravdu umí pracovat s kapitálem a naivním mainstreamem. 

Pokud teď hledáte „další pump coin“, zkuste aspoň malou část peněz přelít raději do vzdělání, které vám asi instantně nevydělá, ale v dalších měsících zachrání daleko větší balík 💰 . 

👉Vzdělání, které vám dá skillset, jak se bránit proti noečekávaným situacím na trhu. 

Z mého pohledu je nejlepší možné řešení, naučit se pracovat s position sizingem jako profíci. Nemusí z vás být hned tradeři na plný úvazek, ale umět zjistit, jak velkou pozici si mohu dovolit otevřít. 

Toto jsem shrnul už v květnu v risk mangement ebooku. Je to produkt, který vychází z mých osobních zápisků z posledních 3 let tradingu. Všechny myšlenky vykrystalizovaly až do tohoto krátkého ebooku, který už pomohl obrátit na bezpečnější stranu tradingu x desítek lidí. Lidí, kteří si tuto strategii pochvalují a stejně jako já, ji už téměř 3/4 roku konzistentně používají.

Pokud je na Blockspace něco, co vám za nejkratší dobu dobu dokáže dát největší vhled do toho, jak se svými pozicemi pracují profesionální tradeři a jak chránit svůj kapitál 📈, je to právě risk management. 

A pokud je nějaký produkt ,který je nejaktuálnější přesně v této době a mělo by si ho přečíst co nejvce lidí, je to  risk management. 

Na dnešek jsem se rozhodl dát na tento ebook slevu. Ne proto, že by to bylo potřeba. Ten produkt má daleko větší potenciál – mně pravděpodobně už ušetřil tak $10.000+ na možných ztrátách. ALe jednoduše proto, že chci, aby se informace dostaly k těm, kteří to budou potřebovat. 

Ebook k zakoupení najdete zde: