Bicoin – takže nahoru?

Spousta z Vás píše k našim analýzám takové názory, jako že dolů už se nepodíváme, jdeme na 15 000 USD a tak podobně. Ale je to opravdu tak?

Asi na to nikdo nedoáže odpovědět s jistotou, ale můj osobní názor je, že ne. Takový názor není vytvořený na základě toho, že bych Bitcoin chtěl dostat dolů, ale je to na základě grafů a zkušeností. Samozřejmě se můžu mýlit jako každý jiný člověk, ale jde o to, že cyklus Bitcoinu zatím zůstává nedokončený.

Ale pojďme se tedy podívat na to, co se na BTC aktuálně děje:

Na 4H grafu vidíme, že tu máme poměrně velký pattern rising wedge, které je primárně signál medvědího trhu. Samozřejmě trh je nyní silný, vlévají se do něj čerstvé peníze, shorty končí na stop lossech atd, máme tu tedy opravdu možnosti tak v poměru 50:50, jestli prorazíme směrem nahoru, nebo dolů.

Pokud chcete naše novinky získávat mezi prvními, zkuste nás sledovat na facebooku a telegramu, ať Vám nic neunikne!

Scénář 1: Prorazíme rising wedge směrem dolů. Další support je na 8400, potom 7200 a 6500. Pokud cena prorazí 6500, můžeme jít vpohodě i na 5000.

Scénář 2: Prorazíme falling wedge směrem nahoru, kde nás čeká ještě velká zóna rezistence 9000-9200. Kdykoliv v historii se cena dotkla této úrovně, tak nějakým způsobem reagovala, ať už šlo o krátký pullback, zastavení na pár dní, nebo úplnou otočku trendu, takže před touto rezistencí varuji ty, kteří jsou v longu. Zároveň je to ale ultimátní test BTC, protože přesně zde se nachází předchozí vrchol a pokud bychom ji prorazili, vykročíme správnou nohou k vytvoření uptrendu!  Potom můžou být hlavní překážky 10 000 a 11 600.

Co se týče oscilátorů, tak nejzajímavěji na mě působí RSI, které se momentálně nachází téměř na 80ce (4h graf), tedy velmi překoupené a očekávám korekci minimálně k vyznačené trendlině, ale potom už nebude mít velký prostor, je proto možná korekce ještě níž. Když se podíváme na RSI na denním grafu, tak zjistíme, že v těchto úrovních nebylo od prosince, což je silně býčí signál

Napsat komentář