Bitcoin – Kam to dopadne?

Dnes pro Vás mám krátký update na Bitcoinu, který jde přesně podle plánu. Komunitu na telegramu jsme včera varovali těsně před tím, než začal pád. Pokud tam ještě nejste a chtěli byste dostávat všechny grafy a updaty zavčas,, tak se určitě přidejte 🙂

Tak jak to vypadá s Bitcoinem dnes po ránu? Viděli jsme korekci od 9800 k 8700, tedy již poměrně slušnou korekci. Nyní jsme na jednom z klíčových supportů, 8700. Tedy včera jsme supportu dosáhli, v noci se cena jedním velkým nákupem odrazila a nyní jsme na úrovni 8854. A co teď?

Upřímně, těžko říct, support je silný, korekce byla dlouhá a rychlá, takže podle mého názoru nyní musíme otestovat rezistenční trendovou čáru, uvidíme tedy růst nkam k 9000 USD. Pokud se nepodaří prorazit, mohli bychom v úrovni 9000-8700 chvilku zůstat.

Víceméně je vodítko jednoduché – pokud buce BTC zůstávat spíše v horních úrovních, pravděpodobně prorazíme rezistenci a půjdeme nahoru. Naopak pokud bude neustále ležet na 8700, dříve či později se mu podaří prolomit support a další zastávka by byla na 8400 USD. Je důležité zároveň sledovat vyznačenou trendovou čáru – při jejím prolomení se zvyšuje šance rychlého odrazu nahoru.

Pokud chcete dostávat všechny novinky dokud jsou čerstvé, sledujte nás na facebooku, nebo telegramu,

Tato korekce dovolila celému trhu se celkem zchladit, RSI i další oscilátory jsou v normálu. V dalším růstu bych nyní neviděl až takový problém. Co se týče fundamentů, tak vše jednoduše záleží na tom, jestli ten velký hráč, který nakupoval na 6500 se rozhodl (nebo rozhodne) prodávat. Jestli ano, jdeme mnohem níž, než 8400. Pokud ne, můžeme jít nahoru klidně už dnes. Tohle nám bohužel technická analýza neřekne 🙂

Napsat komentář