TA 15.4.2018: Dnes se to rozhodne!

Bitcoin nám po svém velkém skoku zatím moc dalšího neprozradil. Cena se pohybuje v lehkém uptrendu, ale pokaždé, když dosáhne 8200 USD za jednotku, tak se vrátí k support

trendové čáře. Co z toho vyvodit? Tvoří se nám trojúhelník – zdola ohraničený  krátkodobou trendlinou a shora rezistencí.  Momentálně se pohybujeme skoro u konce trojúhelníku a cena nemá moc kam uhnout, může se pohybovat v rozmezí cca 8000 – 8200.

 

Co se stane, až dojdeme na konec trojúhelníku?

Asi nikdo nedokáže s určitostí odpovědět na to, kam cena zamíří, ale řeknu Vám jedno: už se pohybujeme téměř 3 dny bez zvlášť zajímavé volatility. Trh je vyloženě nudný a nic nic se neděje. Co to znamená? Ať se cena pohne kamkoliv, skok bude větší. Nemyslím si, že tak velký, jaký jsme viděli 12.4., ale o nějakých 200-400 USD by nás to mohlo posunout.

Co sledovat?

Nyní je potřeba pouze čekat až cena prorazí některou ze stran trojúhelníku. Pokud prorazí horní stranu (zelený obdélník), viděl bych to na skok na další úroveň, 8400 USD, kde je velká rezistence, maximálně 8700, kde máme rezistenci 200 denního exp. klouzavého průměru. Pokud prorazíme nejprve červený obdélník, čekám seskok minimálně k 7600, možná uvidíme pullback k 7200…a kdo ví, dost možná si to potom zamíříme na target z minulého článku, 5740 USD.

Určitě nás nezapomeňte sledovat na facebooku a telegramu, ať Vám nic neunikne!

 

 

Napsat komentář