Technická analýza na přání 5.5.2018

Před několika dny jsem přidával Technickou analýzu několika coinů a žádal Vás, abyste mi napsali jaké coiny zajímají Vás. Na co byste rádi viděli technickou analýzu. Takových coinů byla spousta, takže nakonec jsem to musel zredukovat na 5 nejžádanějších kryptoměn. Je to Vertcoin, SysCoin, Cardano, Tron a Bitshares!!

Pokud máte nápady na analýzu pro příští článek, tak budu moc rád když ho napíšete zde na stránce do komentářů (na fb je to těžké dohledávat ve všech příspěvcích :/ ).

Pojďme se na ně tedy podívat!

Na momentálním trendu jakékoliv z těchto kryptoměn není zrovna nic moc zajímavého k analýze – všechny vystřelily nahoru jako rakety a nyní je otázka o 100, nebo více procent během jednoho jediného měsíce. Co to znamená? U drtivé většiny altcoinů je jednoduše čas na korekci. Zde jsou grafy:

Vertcoin

Spousta lidí do tohoto coinu dává naděje pro rok 2018, a není divu. VTC je momentálně něco jako LTC před rokem. Sice od něj neočekávám až tak strašný bullrun jako od Litecoinu v roce 2017 (jednoduše proto, že jeden Litecoin už na scéně je), ale určitě by se mohl dostat na krásná dvojciferná čísla. Co se týče momentální situace, tak vidíte, že nebyl až tak moc výkonný, jako většina ostatních. Vyrostl “jen” o 100%. Jak si za chvilku ukážeme, ostatní dnešní coiny zvládly daleko víc.

Je to proto, že Vertcoin je trošku pomalejší než ostatní – ještě tedy nedokončil původní cyklus 5ti vln. Momentálně se pohybujeme ve 4. (korekční) vlně a podle mého náázoru je dobrý čas nakoupit při breakoutu vyznačeného trojúhelníku, pokud k němu dojde. Další potvrzení získáme při překonání rezistence 3 USD (lokální maximum). Konec páté vlny očekávám na úrovni 3,6 USD.

K selhání Elliotových vln dojde, pokud cena klesne pod cca 2,3 USD.

 

SysCoin

SYS se také momentálně pohybuje v trojúhelníku, nicméně situace je dost odlišná. Vidíme, že zde bylo již všech 5 vln vytvořených (kde vyrostl téměř o 200%) a tady přichází čas na větší korekci směrem dolů. Může se stát, že se budeme ještě chvíli pohybovat ve vyznačeném trojúhelníku a poté prorazíme dolů. Jako první zastáku a možný odraz bych viděl úroveň 0,45 USD. Pokud by ji sys prorazil, pak můžeme letět až na 0,3 USD.

Samozřejmě EW padají pokud prorazíme původní high (0,63 USD).

 

Cardano

Cardano je dle počtu vln momentálně také v konečné fázi cyklu a po nějakém 200% růstu asi budeme všichni souhlasit, že bude potřebovat trošku oddychu. Samozřejmě je dobré mít na mysli, že ani Elliotovy vlny  nejsou všemocné a cardano je obrovsky taženo sentimentem, což teké vidíme na grafu, jak rychle jsou všechny dipy vytaženy nahoru. Nemusíme tedy dostat úplně požadovaný výsledek, nicméně minimálně na spodní stranu downtrend channelu bychom se měli podívat (cca 0,32 – 0,3 USD).

Pokud by cenu tento support neudržel, vidím další možnost odrazu na 0,22 USD.

Jako u předchozích coinů (a je důležité na to myslet, pokud uvažujete nad shortem), že toto celé padá, pokud cena stoupe na 0,4 USD a výš.

Nechcete přijít o další čerstvé novinky? Sledujte nás na facebooku, nebo telegramu!

Tron

I přesto, že Tron v poslední době vyyrost o nějakých 300% se mi nezdá vůbec na spadnutí. Právě naopak, myslím si, že 4. vlna by měla být mírnější a spíš ve znamení určité konsolidace. Jakmile se na této hodnotě tron usadí, můžeme si počkat na finální 5. vlnu, která by nás mohla vzít až 0,,11-0,13 USD.

 

BitShares

Poměrně zajímavá formace na grafu, protože jsme jednak dokončili 5 vln, takže tady bychom měli dostat krásnou korekci dolů, ale na druhou stranu vidíme téměř ukázkovou býčí vlajku s targeten 0,48 USD. Klíčový je pro nás momentálně bíle vyznačený trjúhelník. Pokud prorazíme směrem dlů, je třeba sledovat price action u červené trendové čáry. Pokud uvidíme breakout nahoru, opět to může být jen bull trap dokud nepřekročíme původní vrchol 0,4 USD.

 

Pokud máte co dodat, nebo chcete zanalyzovat v příštím článku nějaký coin Vašeho portfolia, prosím napište do komentářů zde na stránce. Díky 🙂

Nechcete přijít o další čerstvé novinky? Sledujte nás na facebooku, nebo telegramu!

 

 

 

4 komentáře: „Technická analýza na přání 5.5.2018

Napsat komentář