Naučím tě obchodovat
s měnou budoucnosti

Trading je o strategii a praxi. Naučit se to ale vyžaduje čas, který nemá každý. Proto jsem začal sdílet své pohledy na trh, aby měl kdokoli přístup k podloženým informacím.

V premium skupině toto najdeš každý den, abys byl vždy v obraze, kam se bude trh pohybovat. A pokud se do toho chceš ponořit hlouběji, celou svoji strategii předávám v kurzech tradingu.

Andrej Kalvoda

Jsem profesionální trader, krypto-nadšenec, školitel a mentor. Mimo moji profesi se snažím žít co nejkvalitnější a nejlepší život – se vším, co k tomu náleží. Přečíst si o tom můžeš víc na stránce O mně.

Spolupracuji s

Staň se kryptomistrem

Kurzy

Blockspace Premium

Volný obsah

Proč zvolit BLOCKSPACE?

Komunita

Jedna z největších crypto tradingových komunit v ČR/SR.

Analýzy

Analýzy, které ti udělají v trhu JASNO.

Výsledky

Transparentní výsledky obchodování každý měsíc.

Full servis

Full servis od analýz po mentoring.

Recenze uživatelů

Jak funguje Blockspace?

Blockspace je místo, kde nováček dostane všechny potřebné informace, aby mohl v kryptu začít co nejrychleji, pokročilý se může učit trading a násobit své zisky a profík má k dispozici kvalitní analýzy, díky kterým neztrácí čas s jejich tvorbou.

Všechno to začíná na Telegramu a dalších sociálních sítích, kde budeš dostávat ty nejlepší informace a porozumíš, jak v rámci tradingu funguji.

Pokud se poté přidáš do Premium skupiny, není to už jen o mě a denních analýzách, ale i o celé komunitě, která ti ráda pomůže, ať už to potřebuješ v čemkoliv.

A samozřejmě pokud se chceš rozvíjet i dál, možnosti jsou vždycky. Sám se neustále posouvám, takže zde najdeš vždy ty nejnovější materiály, ke kterým jsem dospěl.

Začni, kde sám uznáš za vhodné.