Trading mě baví
a díky tomu jsem se stal
profesionálem

Na začátku roku 2017 jsem objevil krypto, rok poté začal obchodovat. Spojení těchto dvou mi změnilo život k nepoznání. Dnes jsem profesionální obchodník, což mi dává volnost na Blockspace pomáhat ostatním, aby se v tradingu zorientovali co nejlépe. Zároveň zbytek času trávím tak, abych se ve svém životě rozvíjel, poznával nová místa a žil naplněný život.

0 roky
tradingu
0 % měsíčně
průměrné zhodnocení kapitálu
0 + lidí
které jsem provedl tradingem
0 h
strávených u grafů

Pracuji, protože chci

Nerad pracuju, protože “musím”. Nemám rád nudnou dřinu, která nemá ani opodstatnění, ani efekt. A proto jsem se už v roce 2016 rozhodl, že to budu mít jinak a můj život bude šťavnatý.

Odjel jsem na dva roky poznávat Evropu, což postavilo základy komplexního životního stylu, který mám dodnes. Hlavě jsem na cestách poznal krypto a rozhodl se podpořit myšlenku svobodných peněz, což byla moje vstupenka do tohoto nového světa plného neskutečných příležitostí, skvělých lidí a nových ideálů.

Dnes jsem profesionální trader, který skrze Blockspace ukazuje cestu, jak z tradingu udělat činnost, která tě osvobozuje, ne svazuje. Že k plnohodnotnému tradingu nepotřebuješ půl dne, ale bohatě postačí hodina. A že to není jenom pro vyvolené, ale trading je v zásadě jednoduchý.

Kromě tradingu se věnuji optimalizaci života ve formě biohackingu - dělám všechno pro to, aby moje tělo i duch byly silné a užitečné jak mně, tak ostatním.
Jsem velkým zastáncem svobody. Myslím si, že kryptoměny jsou skvělou myšlenkou svobodných peněz, které konkurují těm státním. A věřím, že cesta ke svobodné společnosti spočívá v možnosti konkurovat státnímu monopolu i v dalších oblastech.
Je mi blízké duchovní poznávání světa, tak jsem v roce 2019 pomáhal založit tetovací studio openhearttattoo.cz, které má za cíl objevovat v lidech autenticitu skrze umění.
Velký kus života jsem strávil na cestách a i když jsem se usadil v Praze, stále miluju poznávání nových zemí, takže pravidelně trávím aspoň několik měsíců z roku mimo ČR. Nyní už neodjedu bez Maca v batohu, takže jsem všude jako digitální nomád.
Sdílená ekonomika otevřela dveře, které už se jen tak nezavřou - budoucnost vidím v méně materialistickém světě, kde se nedává takový důraz na to co vlastním, když si věci můžu kdykoli půjčit. Proto jsou pro mě i dnes zážitky > věci.